Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


2018/2019

 

Názov školy Adresa Mesto Učiteľ
Stredná odborná škola Pod Bánošom 80 Banská Bystrica Ing. Soňa Jonaštíková
Stredná odborná škola Pod Bánošom 80 Banská Bystrica Ing. Eva Vlčková
Obchodná akadémia Tajovského 25 Banská Bystrica Mgr. Tomáš Bačo
Spojená škola, Stredná odborná škola podnikania Školská 7 Banská Bystrica Mgr. Andrea Miškufová
Stredná odborná škola služieb a lesníctva Kolpašská 9 Banská Štiavnica Ing. Renáta Krištoffová
Hotelová akadémia Jána Andraščíka Pod Vinbargom 3 Bardejov Ing. Iveta Michalčinová
Stredná odborná škola podnikania Strečnianska 20 Bratislava RNDr. Magdaléna Hessková
Súkromné gymnázium Galileo School Dudvážska 6 Bratislava   Andrea Lysá, MBA
Obchodná akadémia Malinovského 1 Brezno Ing. Erika Kurajdová
Obchodná akadémia D. M. Janotu 17. novembra 2701 Čadca Ing. Zuzana Faťarová
Obchodná akadémia Štúrova 848 Detva Ing. Valéria Čiamporová
Stredná odborná škola Lipová 8 Handlová Ing. Darina Krónerová
Stredná odborná škola Lipová 8 Handlová Ing. Eva Turzová
Stredná odborná škola Nám. sv. Martina 5 Holíč Ing. Petra Liščáková
Základná škola s materskou školou Železničná 245 Jelšava Mgr. Martina Kolesárová
Hotelová akadémia Otta Brucknera MUDr. Alexandra 29 Kežmarok Ing. Ľubomíra Pitoňáková
SOŠ Jozefa Szakkayho-Szakkay József Szakközépiskola Grešákova 1 Košice Ing. Tímea Dulinová
Stredná odborná škola obchodu a služieb M. R. Štefánika 8 Krupina Ing. Mária Šumichrastová
Stredná odborná škola Pod amfiteátrom 7 Levice Ing. Zuzana Volfová
Gymnázium Komenského 13 Lipany Mgr. Beáta Vargovčíková
Stredná odborná škola polytechnická Demänovská cesta 669 Liptovský Mikuláš Ing. Marianna Halušková
Hotelová akadémia Čs. brigády 1804 Liptovský Mikuláš Ing. Mária Zajacová
Hotelová akadémia Čs. brigády 1804 Liptovský Mikuláš Ing. Renata Lenková
Obchodná akadémia Lúčna 4 Lučenec Ing. Antónia Francistyová
Stredná odborná škola hotelových služieb a dopravy Zvolenská cesta 83 Lučenec Ing. Lucia Spodniaková
Obchodná akadémia Lúčna 4 Lučenec Ing. Jana Mišove
Obchodná akadémia Bernolákova 2 Martin Ing. Dagmar Stančíková
Obchodná akadémia Bernolákova 2 Martin Ing. Danica Tokarčíková
Stredná odborná škola obchodu a služieb Školská 4 Michalovce Ing. Martina Čižmárová
Stredná odborná škola Hattalova 968/33 Námestovo Ing., Mgr. Anna Bránická
Súkromná Spojená škola EDUCO Slanická osada 2178 Námestovo Ing. Mária Lofajová
Stredná odborná škola Hattalova 968/33 Námestovo Ing. Ivona Korčušková
Súkromná Spojená škola EDUCO, Obchodná akadémia - bilingválne štúdium Slanická osada 2178 Námestovo Ing. Anna Chorvátová
Súkromná stredná odborná škola Animus Levická cesta 40 Nitra Ing. Tatiana Oravcová, MBA
Obchodná akadémia Bolečkova 2 Nitra Ing. Zuzana Buzinkaiová
Obchodná akadémia Bolečkova 2 Nitra Ing. Iveta Svitačová
Stredná odborná škola obchodu a služieb Osvety č. 17 Nová Baňa Ing. Erika Struhárová
Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu Zdravotnícka 3 Nové Zámky Ing. Eleonóra Benková
Stredná odborná škola Námestie SNP 5 Partizánske Mgr. Janka Žišková
Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera Stromová 34 Piešťany Ing. Elena Sklárová
Obchodná akadémia Murgašova 94 Poprad Ing. Monika Mašlonková
Obchodná akadémia Jesenského 259/6 Považská Bystrica Ing. Janka Galbavá
Stredná odborná škola podnikania Masarykova 24 Prešov Ing. Jana Kočárová
Obchodná akadémia F. Madvu 2 Prievidza Mgr. Stanislav Malega
Stredná odborná škola Pruské 294 Pruské Mgr. Miroslava Šlesarová
Základná škola J. A. Komenského Komenského 7 Revúca PaedDr. Ľubomíra Hláveková
Základná škola Hviezdoslavova 1 Revúca Mgr. Dana Serbáková
Spojená škola Kollárova 17 Sečovce PaedDr. Michaela Štundová
Obchodná akadémia Mládežnícka 158 Sereď Ing. Mária Mészárosová
Hotelová akadémia Radničné námestie 1 Spišská Nová Ves Ing. Zuzana Sarnová
Obchodná akadémia Námestie hrdinov 7 Šurany Ing. Jaroslava Ostrožlíková
Obchodná akadémia Námestie hrdinov 7 Šurany Ing. Sylvia Suchanová
Obchodná akadémia Námestie hrdinov 7 Šurany Ing. Ľudmila Kvasnovská
Stredná odborná škola Jesenského 903 Tisovec Ing. Iveta Ganajová
Obchodná akadémia Martina Rázusa 1 Trenčín Ing. Silvia Kamenská
Spojená škola Medvedzie 133/1 Tvrdošín Ing. Eva Šurinová
Gymnázium A. H. Škultétyho Školská 21 Veľký Krtíš Mgr. Miroslava Čopová
Stredná odborná škola obchodu a služieb Ul. SNP 5 Zlaté Moravce Ing. Gabriela Ondrejmišková
Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu Jabloňová 1351 Zvolen Ing. Zuzana Ťavodová
Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku Predmestská82 Žilina Ing. Miroslava Mičurová
Hotelová akadémia Hlinská 31 Žilina Ing. Michaela Grofová
Dopravná akadémia Rosinská cesta 2 Žilina Ing. Jana Kostolná