Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


2017/2018

 

Názov školy Adresa Mesto Učiteľ
Stredná odborná škola Pod Bánošom 80 Banská Bystrica Ing. Eva Vlčková
Obchodná akadémia Tajovského 25 Banská Bystrica Mgr. Tomáš Bačo
Stredná odborná škola Pod Bánošom 80 Banská Bystrica Ing. Soňa Jonaštíková
Spojená škola, SOŠ podnikania Školská 7 Banská Bystrica Mgr. Andrea Miškufová
SOŠ služieb a lesníctva Kolpašská 9 Banská Štiavnica Ing Renáta Krištoffová
Hotelová akadémia Jána Andraščíka Pod Vinbargom 3 Bardejov Ing. Iveta Michalčinová
Súkromné Gymnázium Galileo School Dudvážska 6 Bratislava   Andrea Lysá, MBA
Stredná odborná škola podnikania Strečnianska 20 Bratislava RNDr. Magdaléna Hessková
Obchodná akadémia Malinovského 1 Brezno Ing. Erika Kurajdová
Stredná odborná škola obchodu a služieb Ul. 17. novembra 2579 Čadca Ing. Mária Janíčková
Obchodná akadémia D. M. Janotu Ul. 17. novembra 2701 Čadca Ing. Zuzana Faťarová
Základná škola s materskou školou Dolné Orešany 209 Dolné Orešany Mgr. Monika Vranová
Stredná odborná škola Lipová 8 Handlová Ing. Darina Krónerová
Stredná odborná škola Nám. sv.Martian 5 Holíč Ing. Petra Liščáková
Základná škola s materskou školou Železničná 245 Jelšava Mgr. Martina Kolesárová
Hotelová akadémia Otta Brucknera MUDr. Alexnadra 29 Kežmarok Ing. Ľubomíra Pitoňáková
Stredná odborná škola obchodu a služieb Budovateľská 32 Komárno Ing. Alena Bohošová
Stredná odborná škola Jozefa Szakkayho - Szakkay József Szakközépiskola Grešákova 1 Košice Ing. Tímea Dulinová
Súkromná SOŠ PAMIKO Kukučínova 23 Košice Mgr. Marta Papinčáková
Hotelová akadémia Južná trieda 10 Košice Ing. Klára Jandová
Súkromná stredná odborná škola Postupimská 37 Košice Mgr. Dominika Keruľ-Kmecová
Stredná odborná škola obchodu a služieb M. R. Štefánika 8 Krupina Ing. Mária Šumichrastová
Stredná odborná škola Pod amfiteátrom 7 Levice Ing. Jana Hájpálová
Stredná odborná škola Pod amfiteátrom 7 Levice Ing. Zuzana Volfová
Stredná odborná škola Majstra Pavla Kukučínova 9 Levoča Ing. Štefánia Šupolová
Gymnázium Komenského 13 Lipany Mgr. Beáta Vargovčíková
Hotelová akadémia Čs. brigády 1804 Liptovský Mikuláš Ing. Renata Lenková
Hotelová akadémia Čs. brigády 1804 Liptovský Mikuláš Ing. Mária Zajacová
Stredná odborná škola polytechnická Demänovská cesta 669 Liptovský Mikuláš Ing. Marianna Halušková
Obchodná akadémia Lúčna 4 Lučenec Ing. Antónia Francistyová
Stredná odborná škola hotelových služieb a dopravy Zvolenská cesta 83 Lučenec Ing Lucia Spodniaková
Obchodná akadémia Bernolákova 2 Martin Ing. Danica Tokarčíková
Obchodná akadémia Bernolákova 2 Martin Ing. Dagmar Stančíková
Stredná odborná škola obchodu a služieb Školská 4 Michalovce Ing. Martina Čižmárová
Stredná odborná škola Hattalova 968/33 Námestovo Ing.,Mgr. Anna Bránická
Stredná odborná škola Hattalova 968/33 Námestovo Ing. Ivona Korčušková
Súkromná Spojená škola EDUCO Slanická osada 2178 Námestovo Ing. Mária Lofajová
Obchodná akadémia Bolečkova 2 Nitra Ing. Zuzana Buzinkaiová
Obchodná akadémia Bolečkova 2 Nitra Ing. Iveta Svitačová
Stredná odborná škola gastronómie a cestovného ruchu Levická 40 Nitra Ing. Katarína Fúsková
Stredná odborná škola Cintorínska 4 Nitra Ing. Beata Mikulová
Súkromná stredná odborná škola Animus Levická cesta40 Nitra Ing. Tatiana Oravcová, MBA
Stredná odborná škola obchodu a služieb Osvety č. 17 Nová Baňa Ing. Erika Struhárová
Stredná odborná škola obchodu a služieb Piešťanská Nové Mesto nad Váhom Ing. Ivana Šimovcová
Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu Zdravotnícka 3 Nové Zámky Ing. Eleonóra Benková
Stredná odborná škola Námestie SNP 5 Partizánske Ing. Jana Hamarová
Stredná odborná škola Námestie SNP 5 Partizánske Mgr. Janka Žišková
Stredná odborná škola obchodu služieb Mojmírova 99/28 Piešťany Ing. Anetta Babulicová
Obchodná akadémia Murgašova 94 Poprad Ing. Monika Mašlonková
Hotelová akadémia Baštová 32 Prešov Ing. Mária Lipnická
Stredná odborná škola podnikania Masarykova 24 Prešov Ing., Mgr. Anna Miklušová
Stredná odborná škola obchodu a služieb Sídlisko duklianskych hrdinov 3 Prešov Ing. Zuzana Sarnecká
Obchodná akadémia F. Madvu Prievidza Mgr. Stanislav Malega
Obchodná akadémia F. Madvu 2 Prievidza JUDr. Dagmar Majdanová
Stredná odborná škola Pruské 294 Pruské Mgr. Miroslava Šlesarová
Základná škola Hviezdoslavova 1 Revúca Mgr. Dana Serbáková
Základná škola Komenského 7 Revúca PaedDr. Ľubomíra Hláveková
Obchodná akadémia Mládežnícka 158/5 Sereď Ing. Jana Mlynárová
Základná škola s materskou školou Školská 19 Sokolovce Mgr. Lukáš Fusatý
Hotelová akadémia Radničné námestie 1 Spišská Nová Ves Ing. Zuzana Sarnová
Obchodná akadémia Námestie hrdinov 7 Šurany Ing. Jaroslava Ostrožlíková
Obchodná akadémia Námestie hrdinov 7 Šurany Ing. Sylvia Suchanová
Obchodná akadémia Námestie hrdinov 7 Šurany Mgr. Silvia Laurová Ružičková
Stredná odborná škola Jesenského 903 Tisovec Ing. Iveta Ganajová
Obchodná akadémia Inovecká 2041 Topoľčany Ing. Alena Fodorová
Obchodná akadémia Komenského 3425/18 Trebišov Ing. Beáta Andrášová
Cirkevná stredná odborná škola sv. Jozafáta Komenského 1963/10 Trebišov PaedDr. Ing. Dana Tóthová
Cirkevná stredná odborná škola sv. Jozafáta Komenského 1963/10 Trebišov Ing. Martina Tirpáková
Obchodná akadémia Milana Hodžu Martina Rázusa 1 Trenčín Ing. Silvia Kamenská
Spojená škola Medvedzie 133/1 Tvrdošín Ing. Eva Šurinová
Gymnázium A.H.Škultétyho Školská 21 Veľký Krtíš Mgr. Miroslava Čopová
SOŠ hotelových služieb a obchodu Jabloňová 1351 Zvolen Ing. Erika Žiaková
SOŠ hotelových služieb a obchodu Jabloňová 1351 Zvolen Ing. Zuzana Ťavodová
Hotelová akadémia Hlinská 31 Žilina Ing. Michaela Grofová
Hotelová akadémia Hlinská 31 Žilina Mgr. Denisa Abafiová
Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku Predmestská 82 Žilina Ing. Veronika Gaboríková
Dopravná akadémia Rosinská cesta 2 Žilina Ing. Jana Kostolná