Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Zoznam prihlásených účastníkov

V nasledujúcej tabuľke nájdete zoznam prihlásených študentských tímov na súťaž JA Vitajte v našom regióne 2019.

č. Študentský tím Škola Ulica Mesto ucitelAE Prezentácia na pódiu Leadership award
1 VIA RELIGIA Stredná odborná škola podnikania Strečnianska 20 Bratislava RNDr.Magdaléna Hessková áno  
2 CK DOWN THE ROAD Obchodná akadémia Malinovského 1 Brezno Ing. Erika Kurajdová   áno
3 Kysucké ľalie Obchodná akadémia D. M. Janotu Ul. 17. novembra 2701 Čadca Ing. Zuzana Faťarová    
4 Team of scary Stredná odborná škola Námestie sv.Martina 5 Holíč Petra Liščáková    
5 CK Better Times Základná škola s materskou školou Železničná 245 Jelšava Mgr. Martina Kolesárová áno áno
6 Bojinka Stredná odborná škola obchodu a služieb Budovateľská 32 Komárno Ing. Alena Bohošová    
7 Liptovská pátračka Hotelová akadémia Čs. brigády 1804 Liptovský Mikuláš Ing. Mária Zajacová áno áno
8 Liptovienky Hotelová akadémia Čs. brigády 1804 Liptovský Mikuláš Ing. Renata Lenková áno áno
9 Jazdecký Liptov SOŠ polytechnická Demänovská cesta Liptovský Mikuláš Ing. Marianna Halušková   áno
10 Novohradskí čipkári Stredná odborná škola hotelových služieb a dopravy Zvolenská cesta 83 Lučenec Lucia Spodniaková áno áno
11 Khetano Drom Obchodná akadémia Bernolákova 2 Martin Danica Tokarčíková áno áno
12 Po stopách minulosti Stredná odborná škola obchodu a služieb Školská 4 Michalovce Ing. Martina Čižmárová áno áno
13 M LEWEL UP Stredná odborná škola podnikania a služieb Hattalova 968/33 Námestovo Anna Bránická áno áno
14 YOUNG PEOPLE SOŠ hotelových služieb a obchodu Zdravotnícka 3 Nové Zámky Ing. Eleonóra Benková áno áno
15 PEGASUS SOŠ Jána Antonína Baťu Námestie SNP 5 Partizánske Mgr. Janka Žišková áno áno
16 Bylinkárky Obchodná akadémia Murgašova 64 Poprad Ing. Monika Mašlonková   áno
17 ABANDONED SLOVAKIA SOŠ podnikania Masarykova 24 Prešov Ing. Jana Kočárová    
18 Gemerskýí pútnik-ci Základná škola Hviezdoslavova Revúca Mgr. Dana Serbáková áno  
19 Labužníci zo Šurian Obchodná akadémia Nám. hrdinov 7 Šurany Ľudmila Kvasnovská áno  
20 Šurianske kolieska Obchodná akadémia Nám. hrdinov 7 Šurany Jaroslava Ostrožlíková áno  
21 APAtour Obchodná akadémia Nám. hrdinov 7 Šurany Sylvia Suchanová áno  
22 MAGIC BAG SOŠ Tisovec Jesenského 903 Tisovec Ing. Iveta Ganajová    
23 TARZAN, o. a. Obchodná akadémia M. Hodžu Trenčín Maritna Rázus 1 Trenčín Silvia Kamenská áno áno
24 Pod hladinou nášho regiónu Gymnázium A.H.Škultétyho Śkolská 21 Veľký Krtíš Miroslava Čopová áno  
25 Škultétyho zorničky Gymnázium A.H.Škultétyho Śkolská 21 Veľký Krtíš Miroslava Čopová áno  
26 KAMTour Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku Predmestská 82 Žilina Miroslava Mičurová   áno